הרבעון הראשון של השנה אפילו לא הסתיים, אך שיא שוק השוורים לאחר שנים של תנודתיות מסיבית יש הרבה מקום לנשום בשנה הבאה, על פי משקיפים בוול סטריט. הנה מבט עד כמה השוק הרחב, ה- S & P 500, צפוי להשיג מהחברות המובילות בוול סטריט בשנת 2021. חלקן כבר בנו את הפוטנציאל לעליית מניות נוספות עד 2021, על פי דו"ח חדש של הניו יורק טיימס.

אם מהלכי מחירי השוק האחרונים מוצדקים

עלינו להכיר בכך שרווחי התאגיד מתאוששים במהירות והריבית נותרה נמוכה. ההתאוששות ברווחים בשנת 2020 והפוטנציאל לרווחים נוספים בשנים 2019 ו- 2020 עשויים לאפשר למניות לצמוח בהערכות שווי מעט גבוהות יותר. עם עליית השכר בארה"ב והריבית נותרה נמוכה, הדו"ח אומר שיש לנו סיכוי טוב שזה יימשך עד 2021.

לבסוף

אנו נחשוף מתי תתרחש התרסקות הבורסה הבאה, ונראה לך מדוע אנשים רוצים לדעת על זה וממה עליהם לחשוש. אתה לא צריך לדאוג אם אנחנו צודקים, אבל התחזיות של דאו ג'ונס יעזרו לך אם אתה משקיע במגמת שוק שוורים. חזינו את שנת 2020 כשנה הטובה ביותר למניות והשנה הגרועה ביותר עבור הדאו ב בעשר השנים האחרונות.
לעוד פרטים אודות חדשות שוק ההון וחדשות שוק ההון ומגמות צפויות לשנת 2021 יש להעיף מבט ב- bigshotnews.net

למה המשקיעים עשויים לצפות בשנת 2021 וכיצד הם מציבים את עצמם לתנודתיות ולתנאי שוק בלתי צפויים. היכן נוכל לנצל הזדמנויות הנובעות מהתהפוכות שחווינו וסביר להניח שנמשיך לחוות, ואיפה אנו רואים הזדמנויות לצמיחה.

אנו מאמינים שכמה רוח-זנב יעזרו להגביר את שוקי המניות בשנים הקרובות

כולל ביקוש מאופק למניות המונעות על ידי סלקציה, כפי שהוכרז על ידי השוק. פעילות לגידול ככל שחברות נהנות מהערכות שווי נמוכות יותר ומניות מאובטחות בשווקים הצומחים במהירות. בהתבסס על מרכיבי מאמר זה, אנו מסיקים כי ההסתברות ששוק המניות יעלה בשנת 2021 ואילך גבוהה. למידע נוסף על מה expe לפי שיעורי המשק והנכסים בשנת 2021, ראה תחזית ההשקעה של PineBridge 2021.

בשוק רעב לערך

מניות פיננסיות יכולות להיות אחת המניות הטובות ביותר להשקיע בהן בשנת 2021 ואילך. שאלה נוספת לגבי תחזיות שוק המניות היא האם יש "מניות טובות" לקנות, באילו מדדים יש מניות בעלות ביצועים טובים יותר והאם כדאי להשקיע בחברות טכנולוגיה גדולות.

כדי להבין מה זה אומר עבור משקיעים, ולא סוחרים קצרי טווח, עלינו לפשט את הדברים ולקבוע כמה כללים לקביעת מגמות. המשקיעים זקוקים לאינדיקטור מוביל כדי ליצור תחזית ראויה, שניתן להתאים כאשר השוק משחרר נתונים חדשים בכל יום, שבוע או חודש.

אז 2021 יכולה להיות התקופה בה אנו רואים את השינויים המשמעותיים ביותר בשוקי המניות ובכלכלה בשנים הקרובות

לכן, כאשר חיזויי שוק מנבאים ורדים למניות ולכלכלה, עליהם להכיר בסיכונים הפוטנציאליים בתחזיותיהם. אם תחזית שוק המניות של IBD מראה ירידה חדה בשנת 2020 ועלייה חדה בשנת 2021, אז שוק המניות עצמו אינו התחזית הטובה ביותר שלו. אבל גם אם הייתה התרסקות שוק המניות בשנת 2019 או 2020 או אפילו 2017, לא הייתי מנסה להכתיב את השוק, מכיוון שזה יהיה הימור בלבד.

אני צופה תנודתיות רבה מכיוון שדאו ג'ונס עשוי להגיע ל 32,000 עד סוף 2021 או 2022

אני מצפה לשנה 2021 מאוד שורית, מכיוון שזו תהיה השנה בה העולם יחזור לקדמותו. בסוף שנת 2021 ו -2022 נראה חזרה חזקה לציון 30 ק"מ ותהיה לנו ההזדמנות לשבור אותו.

אני צופה שהמצב יוערך מחדש על בסיס תזרימי הון בין-שוקיים, ואני צופה הרבה תנודתיות ותמורה חזקה לסימן 30,000 עד סוף 2021.

שוק המניות בצפון אמריקה התאושש ב -50% מ- 23 במרץ

הרמה הנמוכה ביותר בשנה, כתוצאה ממגפה עולמית. אומרים מומחים כי מספר ההרוגים בארה"ב גבוה באופן מזעזע ועומד על 19, אך שוקי המניות צריכים לדחוק באמריקאים להיות אופטימיים. דייוויד בלסקי, שותף מנהל ב- Fundstrat Global Advisors, שאוהב את רוב הקריאות להחלים בשוק השנה ובשנה הבאה, צופה כי שנת 2021 תהיה שנה חזקה עבור שוקי המניות. כל עוד הצוות שלו שומר על אותה רמת אמון בכלכלה האמריקאית והעולמית, אמר, "השוק יתאושש בשנה הבאה."