בבלוג זה אדון ביתרונות ובחסרונות בהחזקת מחלקת ה- IT שלך בבית או במיקור חוץ שלה לחברת שירותי IT מנוהלת. במדריך מקיף זה למיקור חוץ של IT נדגיש את היתרונות של מיקור חוץ. כאן אנו בוחנים כמה מהאפשרויות הנפוצות ביותר של מיקור חוץ ב- IT העומדות לרשות חברות בארה"ב. נשווה את היתרונות והחסרונות של מיקור חוץ של העסק שלך.

אמנם עליכם לשקול את היתרונות והחסרונות של מיקור חוץ לפני שתפנו לספק מיקור חוץ, אך מומלץ להגדיר את חשיבות המשימה אותה תרצו למיקור חוץ כדי שתוכלו לקבוע במדויק את העלויות והיתרונות.

חקור שירותי מיקור חוץ אחרים העומדים לרשותך ושקול תחומים בהם מיקור חוץ יכול להועיל לעסק שלך

למידע נוסף על תמיכה במיקור חוץ ב- IT למינוף שירותי מיקור חוץ ומיקור חוץ במחקר ובחירת הספק המתאים לצרכים העסקיים הספציפיים שלך, כגון ניהול IT, אבטחת IT או תחזוקת IT.

אם ברצונך ללמוד עוד על שירותי מיקור חוץ ב- IT

אנא פנה לאחד מיועצי הטכנולוגיה העסקית שלנו. אם אינך בטוח אילו שירותי מיקור חוץ של IT מתאימים לעסק שלך, קרא מאמר זה וקרא את המאמר שלנו בנושא מיקור חוץ של שירותי IT. למידע נוסף על היתרונות של שירותי מיקור חוץ ב- IT וכדי ללמוד על כמה משירותי מיקור החוץ האחרים שהוזכרו בפוסט זה, אנא קרא את המאמר שפורסם לאחרונה "ניהול שירותי IT ושירותי תמיכה ב- IT במיקור חוץ" ואת המאמר "מיקור חוץ של שירותי ניהול IT. עבור ארגונים "מהבלוג שלנו. למרות שאיננו מודעים לאופציה אחרת מלבד שירותי IT אחרים ושירותי אבטחת IT או שירותי מיקור חוץ אחרים שאנו מזכירים בפוסטים אלה, נסביר את רובם.
למידע מורחב בתחום של שירותי מחשוב לעסקים ומיקור חוץ לשירותי IT באפשרותך לבקר ב- r-net.co.il

למידע נוסף אודות פתרונות מחשוב לעסקים יש לגשת לאתר activate.co.il

לפני שנעמיק ביתרונות היתרונות והחסרונות של מיקור חוץ של שירותי IT

עלינו לשקול מהו מיקור חוץ מלכתחילה. כחלק מהגדרת מיקור חוץ, מיקור חוץ של IT מוגדר כתהליך המאפשר לספק IT בצורה יעילה לתוצאות עסקיות. כשמישהו מתחיל לחקור את הרעיון של מיקור חוץ במחלקות IT, הוא רוצה לברר מדוע יעניקו מיקור חוץ בתמיכה ב- IT, איזה תמיכה טכנית IT יכולה להיות מיקור חוץ, מי יכול למיקור חוץ של שירותי IT וכן הלאה. צוות ה- IT בחברה שלך מכיר את השפה, עובדי החברה שלך יודעים שהשפה ונותני שירותי מיקור החוץ של ה- IT יודעים את השפה שלהם.

מיקור חוץ פירושו מיקור חוץ של פונקציות IT מסוימות לחברות צד שלישי עצמאיות או ליחידים

במקום להשאיר אותן בבית. המכונה גם מיקור חוץ חיצוני, פירושו העברת שירותי IT למיקום מרוחק כדי ליהנות מעלויות עבודה נמוכות יותר ו / או מעלויות תפעול מאשר בחברה שלך. Offshoring, או ליתר דיוק, "מיקור חוץ בחו"ל", פירושו שירותי מיקור חוץ של חברת לקוחות תושבת לחברה אחרת, בדרך כלל כדי ליהנות מעלויות עבודה נמוכות יותר. חברת מיקור החוץ תספק את שירותיה לפרק זמן מוגבל, מה שאומר שצוות מיקור החוץ יעבוד לפרק זמן מוגבל בלבד.

החברה החיצונית

המכונה ספקית שירות או ספק צד שלישי, מבצעת את המשימות או השירותים עבור החברה החוזה. החברה או הפרט ממוקמים לא רחוק ממיקום החברה ומכונים חברות חיצוניות כצדדים שלישיים, כגון קבלנים עצמאיים, חברות מיקור חוץ ו / או יזמי IT.

על מנת למיקור חוץ למשימות IT, קבלן או חברה מוזמנים לבצע את עבודת ה- IT עבור החברה במקום לעשות זאת במשרד. החברה שבוחרת במיקור חוץ מסתמכת על המומחיות של הצד השלישי לביצוע המשימות במיקור חוץ על מנת להשיג הטבות כאלה.

היתרונות של מיקור חוץ ב- IT הם רבים ומביאים חופש נוסף לחברה הפונה לשירותי מיקור חוץ בתחום טכנולוגיית המידע

אם בוחנים את היתרונות של מיקור חוץ ב- IT, מה שמראה שהיתרונות של מיקור חוץ גוברים על החסרונות, קל להבין מדוע יש יזמים שבוחרים מיקור חוץ.

מיקור חוץ אצל ספק שירותים מנוהל יכול להעניק לך גישה לשירותים שאתה זקוק להם ולהטבות שאולי לא ציפית

שירותים מנוהלים בתחום ה- IT יכולים לעבוד עבור חברת ה- IT במיקור חוץ, ומשחררים אותך להתמקד בהיבטים אחרים של העסק שלך, כגון פיתוח עסקי, שיווק, מכירות ושירות לקוחות.

מיקור חוץ פירושו גם שאתה נהנה משירות לקוחות טוב יותר וזמני אספקה מהירים יותר עבור העסק שלך

אם קנייה ותחזוקה של טכנולוגיית IT בבית יכולות להיות יקרות לעסק, תוכל למיקור חוץ שלה לספק שירותים מנוהל. שירותי ה- IT מועברים למיקור חוץ לצדדים שלישיים, כך שלא צריך להוציא אלפי דולרים על ציוד ותוכנה יקרים הדרושים לביצוע מספר משימות בשנה.

מיקור חוץ ב- IT מאפשר לך להתמקד במה שהעסק שלך רוצה

בעוד שספק השירותים המנוהלים מספק את תמיכת ה- IT שאתה צריך כשאתה זקוק לה כדי להשיג אותה. מיקור חוץ של IT לספקי שירותים מנוהלים נותן לך גישה לתמיכה שאתה זקוק לה בעת הצורך, ואתה משלם רק עבור השירותים שבהם אתה משתמש.