מעצבת פנים בסגנון כפרי. המדינה המודרנית נמצאת במגמת עלייה כסגנון עיצוב פנים פופולרי והיא אחד הסגנונות הפופולאריים ביותר בעולם עיצוב הבית המודרני. עם האובססיה העזה שלו לאדמה, סגנון החווה המודרני של ג'ואנה גיינס הפך במהרה למועדף על תושבים רבים ומעצבי פנים. בסגנון כפרי אנגלי, משתמשים בחומרים טבעיים כגון עץ ואבן כדי ליצור את התחושה המסבירה של בית כפרי.

מראה זה לוקח את מיטב האלמנטים של עיצוב פנים כפרי ומציב אותם בסצנה עם רקע מודרני. שימו לב כי ברור שזה לא סגנון עיצוב פנים, אבל זה מה שמבדיל בין עיצוב פנים מודרני לסגנונות עכשוויים.

קישוט פנים חשוב כל כך, שהעסקת רפד או אומן תייעץ לכם לגבי הסגנון האמנותי של חלל הפנים שלכם. במקור זה התחיל באמריקה בסוף המאה ה -19 והוא עדיין נוכח באזורים רבים בעולם כיום.

בעוד שעיצוב הפנים המודרני מתמקד במינימליזם ובחוסר פירוט

הבתים הפוסט מודרניים הם דקורטיביים יותר. בתים מעוצבים באופן מסורתי, לעומת זאת, כוללים חלל פנים אקלקטי עם מגוון צבעים, מבנים וסגנונות ריהוט, כמו גם דגש חזק על השימוש בעץ.

אם אתם מקשטים את דירתכם בסגנון כפרי צרפתי קלאסי ומעדיפים לערבב אותה עם אביזרים מודרניים

וינטאג 'וכפרי למראה, עליכם להיות עקביים בהחלטותיכם בפנים. זכור כי סגנון בית כפרי הוא על רכישת פריטים אותנטיים וייחודיים, כלומר לא כל רהיט צריך להתאים. זה נכון במיוחד לגבי סגנונות המדינה הצרפתית, ולכן צבע חשוב אם יש לך תוכנית לעיצוב פנים.

אם אתם מחפשים חתיכת מבטא להוסיף לביתכם

כדי להציג את סגנון העיצוב הכפרי שלכם, תוכלו להשתמש בקורות עץ. זה אסתטי להשתמש בעץ רב כדי לקשט את החדרים / ים של ילדכם בסגנון כפרי, מכיוון שאין חומרים מודרניים או מלאכותיים בהשוואה לעץ. הטבע הוא כמובן הגורם החשוב ביותר בעיצוב סגנון בית כפרי מודרני ומראה מודרני. עם ריהוט ואביזרים מודרניים בסגנונות כפריים מודרניים כמו עץ, מתכת, זכוכית וזכוכית תוכלו לבנות קריירה ומוניטין.

כיצד להפוך נכס חשוך

סגרירי ופשוט לבית כפרי אגדי עבורך ועבור משפחתך. למידע נוסף בקרו בבלוג של ג'ני, בספרה האחרון בנושא עיצוב פנים, בעבודות העיצוב והקישוט שלה, כמו גם בתרומות מתכונים המעניקות טוויסט רענן ומודרני לסגנון הבית הכפרי הקלאסי. הקישורים הבאים הם דרך נהדרת לבחור רהיטים ואלמנטים דקורטיביים בסגנונות בית כפרי אנגלי שטוחים ועכשוויים.

סגנון זה אינו שונה באופן דרמטי מהעיצוב המודרני של מעצבת פנים בסגנון כפרי

אך ניתן ליישמו בדרכים שונות, כגון שימוש בבנייה, קמרונות ותקרות עץ. אולי אתם מחפשים את הסגנון הפרובנס האנגלי וזוכרים את לוחות העץ הבולטים כל כך בסגנון הכפרי הקלאסי של צרפת, או אולי תוכלו לרשת חלק מהתכונות הללו מהסגנון הכפרי.

אגב

אין בית קטן מדי לסגנון הריהוט הזה, אם מתחשק לכם, אבל כאן אני נותן כמה טיפים כיצד למקסם את החללים הקטנים. בין אם אתם מחפשים את הצבע המושלם, מחפשים רעיונות לארגון הבית שלכם או סתם מזיל ריר מעל הפנים המודרני של בית חווה, יש משהו לכל אחד. One Kind Design הוא בלוג שעוצר נשימה באמת בארכיטקטורה ובעיצוב הפנים שלו.

שימוש בפריטים יומיומיים לקישוט ואימוץ אורח החיים הכפרי

הוא המפתח למראה כפרי נינוח ומודרני אחר תה. בעוד שהצוות של הלן גרין דיזיין מומחים ביצירת סביבות מפוארות ועכשוויות, יש להם מבט "כפרי" נינוח ומודרני על תה, מבינים את הניואנסים של הסגנונות השונים, הצבעים, המרקמים, החומרים והטקסטורות של סוגים שונים של רהיטים. צוות העיצוב של דקורילה גם אוהב לגלות לאילו מהם כדאי לחפש – הם מאוד נלהבים מהעבודה שלהם ותמיד מחפשים עיצובים חדשים ומרתקים לעבוד איתם.

זיהוי סגנונות ריהוט שונים יעזור לך ליצור חזון מעורר השראה לעתיד ביתך. בין אם אתה מעצב פנים מודרני, מודרני או כפרי או מסורתי, זה עוזר לך לצאת לעולם ומספק מסגרת לבנות את האסתטיקה האישית שלך.

הנה 7 מעצבי הפנים והסגנונות המובילים שלנו שיעניקו לך השראה ולעזור לך לקשט את בית החווה המודרני החלומי שלך

עיצוב הפנים של דואין על ידי נינה קמפבל יש משהו לכולנו, שכן היא התפתחה במיומנות עם השנים לסגנון מזועזע יותר, מסע שג'יילס קימה מחיי הארץ יכולה ליהנות ממנו עם קישוט הפנים שלה.

סגנון ריהוט זה מהווה במובנים רבים שלוחה של העיצוב הקולוניאלי הבריטי ומתמקד בנסיעות וגילוי

זה תמיד התנהג באלגנטיות נינוחה מסוימת, שהופכת אותו לבית חווה מודרני. הסגנון הדקורטיבי הקלאסי של המחוז הצרפתי מוגדר על ידי לוח צבעים שטוף ושימוש בחומרים טבעיים כמו עץ, אבן ועץ.

 

לכניסה לאתר של מעצבת פנים בסגנון כפרי לחצו כאן
www.ruthofritaub.com

מעצבת פנים בסגנון כפרי
מעצבת פנים בסגנון כפרי צילום pixbay
מעצבת פנים בסגנון כפרי
מעצבת פנים בסגנון כפרי צילום pixbay