כאשר יותר תושבים נכנסים לשוק הרכב החשמלי, גלנדייל מים וכוח השיקו תוכנית חדשה להרחבת תשתית טעינת רכבים חשמליים כדי להקל על התושבים להטעין את הרכבים החשמליים שלהם. השירות במדינת ניו יורק מעודד שימוש במכוניות חשמליות על ידי הצעת עמדות טעינה מהירות, הורדת מחירי חשמל ועוד. קון אדיסון מציע גם תעריפים מופחתים עבור טעינה בזמן השבתה – זמני שיא (בהשוואה לתעריפים רגילים) ותשלומים מופחתים עבור טעינת רכבים חשמליים.

המדינה מסבסדת התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים ביותר מ -1,000 משקי בית ועסקים. תוכל לקבל אפשרות להתקין תחנת טעינה לרכב חשמלי ולתרום לכוכב לכת ועיר נקיים יותר על ידי רכישת רכבים חשמליים.

אם מקום העבודה שלך מציע תחנת טעינה חשמלית נוחה או שיש מספיק תחנות טעינה חשמליות ציבוריות באזור שלך

עליך לבחור באפשרות הזולה ביותר לרכב החשמלי שלך. עלויות ההתקנה של מטענים חשמליים תלויים בגודל המטען, זמן הטעינה וסוג המטען הקיר (אין צורך לחפור לבתים עם מוסכים עומדים בפני עצמם). אם יש לכם כסף לתחנת טעינה מסחרית, אפילו רשת החשמל בה נמצא ביתכם יכולה להיות מאובזרת בכדי לאפשר התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בעלות סבירה. אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי בחירת זמן הטעינה ובחירת תחנת טעינה ביתית במקום מטען חשמלי ציבורי או מסחרי, ולחסוך כסף באמצעות התעריפים המועדפים של השירות שלך.
למידע נוסף אודות עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי מומלץ לגשת לאתר evcar.co.il

זמן הטעינה עשוי להשתנות בהתאם לגודל המטען, סוג המטען לקיר ומיקום המטען הביתי.

לא כל עמדות הטעינה ירעננו את מצבר הרכב החשמלי שלך באותו זמן כמו שמטען ברמה 1 היה עושה

תחנת הטעינה דרגה 2 טוענת מצבר חשמלי לרכב מהיר פי שניים מתחנת טעינה ברמה 1, מה שהופך אותה לדרך המהירה ביותר לחיוב עבור אנשים שקונים מכוניות חשמליות טהורות. יש גם מטענים ברמה 3, הנקראים גם DCFC או תחנת טעינה מהירה, מה שאומר שתוכלו לטעון איתם כלי רכב חשמליים הרבה יותר מהר מאשר עם המטען ברמה 2. אם אתה רוצה לטעון מהר יותר, עליך להשתמש במטען רמה 3, מכיוון שהוא מציע טווח גדול לרכבים החשמליים שלך בזמן כה קצר.

זה כמה זמן לוקח לטעון שברולט EV מותש לחלוטין כשאתה מחבר את הרכב החשמלי לאותו שקע בו אתה משתמש לטעינת הטלפון שלך

לוקח כארבע שעות לטעון את המכונית החשמלית במלואה, מה שמאפשר לך לנצל את המרב מהנהיגה, אך רק אם יש לך זמן מוגבל לטעון אותה. יתרון נוסף של טעינה בבית הוא העלות הנמוכה יותר של חשמל ביתי בהשוואה לתחנות טעינה למכוניות חשמליות, כמו אלה שבביתכם. על פי נתוני מינהל המידע לאנרגיה, עלות השימוש בתחנת טעינה ביתית במשך שנה שקולה להפעלת מערכת מיזוג אוויר, מה שהופך טעינת מכוניות חשמליות בתחנה לאופציה משתלמת עבור רוב האנשים, ושווה ל או אפילו זול יותר מעלות החשמל מתחנת דלק.

במטען ברמה 1 לוקח לטעינה מלאה של סוללה בין 8 ל -40 שעות

אך בתחנת טעינה ברמה 2 לוקח 8 עד 40 שעות לטעון רכב חשמלי במלואו. טעינה ברמה 2 מהירה הרבה יותר ודורשת כי תחנות טעינה, המכונות גם כלי רכב חשמליים (EVSE), יותקנו במרחק של מטר וחצי מהבית שלך.

אתה יכול להתקין בביתך או במוסך תחנת טעינה לרכב חשמלי המתאימה ביותר להרגלי החניה והטעינה שלך

אם אתה זקוק לשקע חשמל בלבד, תוכל להתקין אותו לפני רכישת עמדות הטעינה, או להתקין את שקע החשמל לאחר הקנייה ולהשאיר את המוסך שלך מוכן לשימוש כאשר תחנת הטעינה מגיעה.

לבסוף

תוכלו גם להשתמש במטען שלכם בבית כדי להטעין את המצבר של מכוניתכם, הנחוץ גם לרכבים חשמליים. תחנות טעינה חשמליות פרטיות מאפשרות לכם לחבר את הרכב החשמלי שלכם ולהטעין אותו בתחנה. שימו לב שלוקח כמה שעות לטעון את הרכב במלואו, אך האחים הופמן יכולים לעזור לכם ולהטעין את הרכב לגמרי בן לילה. אתה יכול להשתמש בשקע חשמל שכבר מותקן בבית או להחשיב אותו כשקע חשמל במוסך ולהטעין את מצבר הרכב.

עם הוספת תחנת טעינה יעילה למכונית החשמלית שלך

המכונית החשמלית שלך תהפוך לכלי שימושי עוד יותר. כבר יש לך את כל מה שאתה צריך כדי לצייד את הבית שלך לטעינה של המכונית החשמלית החדשה שלך, ואינך צריך להשקיע זמן יקר בחקר תחנות טעינה לרכבים חשמליים ובחברות שמתקינות אותן.

אם אתה מעוניין להתקין עמדת טעינה לרכב החשמלי שלך, תוכל ללמוד עוד על טעינת הרכב החשמלי שלך והתחלת העבודה. תוכלו למצוא מידע נוסף על תחנות טעינה במדריך לרכבים חשמליים לטעינת רכבים חשמליים.