חברת אטרקטיבו פונה לקהל הלקוחות הישראלי והגלובלי, לאנשים שמעוניינים ליהנות ממוצרי טיפוח לשיער ושיקום לשיער ברמה הטובה ביותר בשוק. כל זאת מתאפשר בזכות הפורמולה הייחודית של אטרקטיבו, שרותמת את מיטב הסגולות של הטבע לכדי מוצרי טיפוח ושיקום לשיער, ברמה הכי גבוה שהטבע יכול לספק. ואכן הטבע מספק המון. בזכות הסגולות הרפואיות של חומרים שתוכלו למצוא בפורמולה הייחודית שלנו.

מרכיבי הפורמולה

הפורמולה הייחודית של מוצרים למספרות ולאנשים פרטיים, מספקת את הכל לספר והכל לכם. הפורמולה מכילה את החומרים הבאים:
שמן קיק- שמטרתו לשפר את הספיגה של חומרים מזינים שונים, במיוחד חומצות האמינו ומינרלים חיוניים לשיקום השיער.
שמן קוקוס- מהווה בסיס טבעי לטיפוח השיער, בזכות יכולתו לקדם את הספיגה של חומרים שונים ולהעשיר את שורשי השיער.
חומצות אמינו גרמניות- חומצות אמינו שיוצרו בתהליכי מעבדה מורכבים בגרמניה. שמטרתם להעשיר את השיער שלנו, לחזק את שורשי השיער ולעזור בבניה מחדש של תאים בזקיקי השיער, שורשי השיער והקרקפת.
שמן זרעי ענבים- שמן טבעי המופק מזרעי ענבים ומספק לשיערנו את ההגנה המושלמת. כל זאת בזכות המרכיבים של שמן זרעי הענבים, אשר תורמים לספיגת חומרים חיוניים. ובנוסף מספקים כמות נאה של חומרים חיוניים ישירות לשיער שלכם.
שמן זרעי קנאביס- נקרא גם שמן המפ, תפקידו בפורמולה לשפר את הספיגה ולספק מספר חומצות אמינו, מינרלים וסיבים תזונתיים. שעוזרים לשיקום השיער ולטיפוח השיער שלכם.

פורמולה מנצחת של מוצרים מוצלחים

בין המוצרים הכוללים את הפורמולה הייחודית של חברת אטרקטיבו, ניתן למצוא חומרים טבעיים בלבד. בנוסף לכך כל מוצר של חברת אטרקטיבו פותח במיוחד על מנת לספק מענה מדויק, לכל בעיה של נשירת שיער, דילול שיער, לצד פתרונות לטיפוח השיער. בין המוצרים הפופולאריים ביותר שעושים שימוש בפורמולה הייחודית שלנו, ניתן למצוא את המוצרים הבאים:
– שמפו ללא מלח
– החלקת שיער קרטין
החלקת שיער מינרלית
– החלקת שיער אורגנית
– מסכה טיפולית

ועוד שלל מוצרים למספרות וחומרים למספרה שיספקו את כל צרכי הטיפוח ושיקום השיער שלכם ושל לקוחותיכם.

ללא ניסויים ובדיקות איכות בבעלי חיים

כל המוצרים למספרה ולאנשים פרטיים שאנחנו מייצרים, אינם עברו ניסויים בבעלי חיים. באטרקטיבו אנו מאמינים בהרמוניה עם הטבע, הרמוניה שיודעת להשתמש בכל הסגולות של חומרים טבעיים, ואינה פוגעת בסביבה או בבעלי החיים. כאשר בוחרים במוצרים לשיקום השיער של אטרקטיבו, אתם בעצם עושים את הבחירה בחברה מוסרית, שדוגלת בשימוש בחומרים טבעיים בלבד, וללא ניסויים אכזריים בבעלי החיים חסרי הישע.

מוצרי חיזוק לשיער

הפורמולה הייחודת של אטרקטיבו, פותחה במיוחד על מנת לספק מענה מדויק, לחיזוק השיער שלכם. זה לא משנה איזה סוג שיער או איזה סוג עור קרקפת יש לכם. המוצרים לשיקום השיער וחיזוק השיער של אטרקטיבו עושים פלאים. הנוסחה הייחודית של אטרקטיבו מספקת מענה לכל הצרכים של שורשי השיער וזקיקי השיער שלכם, ומשאירה אתכם לאחר הטיפול מרוצים ושמחים. בזכות מוצרים לטיפוח השיער שיוצרו בדיוק עבור אנשים שסובלים מנשירת שיער וזקוקים אנושות לפתרון יעיל. פתרון יעיל ובמחיר הכי טוב שתוכלו למצוא בשוק.

מוצרים לטיפוח השיער

חברת אטרקטיבו מזמינה אתכם ליצור קשר כבר היום, ולראות בעצמכם את היכולות המרשימות של הפורמולה הייחודית שלנו. יכולות שהופכות את כלל המוצרים של החברה, לפתרון המושלם עבורכם או עבור הלקוחות שלכם, לטיפול השיער. אם אתם רוצים פתרון לטיפוח השיער, שהוא גם טבעי, גם מוסרי וגם מוצלח, אטרקטיבו היא הכתובת שלכם לטיפוח ושיקום שיער ברמה בינלאומית